Code
Witajcie!
Chciałbym zapytać, czy znasz wtyczki i ich obsługę, o czym teraz wspomnę:
-podłącz, w którym możesz wprowadzić walutę na serwerze (i abyś mógł ją zarobić i w ogóle)
-podłącz, w którym możesz tworzyć sklepy ze skrzyń, w których płaciłbyś tą walutą
-podłącz, w którym możesz wypłacać pieniądze, które zarabiamy lub otrzymujemy za przykładowo aktywność na serwerze
-plugin z LogBlockiem z łatwą obsługą, ponieważ nie rozumiem jego obsługi na serwerze
Najważniejsze w tej wtyczce z pieniędzmi jest to, że jeśli to możliwe, chcę uzyskać pieniądze na działalność serwera. Proszę was o pomoc! Z góry dziękuję!
W pobliżu