jak założyłem serwer to przez pierwszy tydzień było okej a później zaczęli wchodzić na serwer jacyś użytkownicy piszący po hiszpańsku jak boty i niszczą serwer. Dlaczego tak sie dzieje i czy da sie coś z tym zrobić? ![]()
Posts by usygfuysdvgufygse
The Aternos forums are now deprecated
Learn more about this change here.
For help regarding Aternos, we recommend you to visit our support center.