Posts by usygfuysdvgufygse

The Aternos forums are now deprecated

Learn more about this change here.

For help regarding Aternos, we recommend you to visit our support center.

    jak założyłem serwer to przez pierwszy tydzień było okej a później zaczęli wchodzić na serwer jacyś użytkownicy piszący po hiszpańsku jak boty i niszczą serwer. Dlaczego tak sie dzieje i czy da sie coś z tym zrobić? :cursing: