Posts by AJO699

The Aternos forums are now deprecated

Learn more about this change here.

For help regarding Aternos, we recommend you to visit our support center.

    Grałem z kolegą na wersji 1.14.4 niecały rok temu, gdy chciałem włączyć serwer, okazało się, że go nie ma, co zrobić, żeby go odzyskać, spędziliśmy wiele godzin i dużo włożyliśmy pracy do niego, byłem zalogowany poprzez google, moje konto jest serwer nie istnieje :?: